Oblečenie pre motorkarov

Je motorka vašim najlepším priateľom? Pre motorkárov telom i dušou je vhodné kvalitné a pohodlné moto oblečenie, ktoré umožnia prechádzky na motorke za každých podmienok, a to v maximálnom pohodlí. Stavte na také materiály, v ktorých sa budete cítiť dobre a ktoré vám poskytnú potrebný komfort. Vyberte si kvalitné značkové oblečenie, na ktoré je spoľahnutie za každej situácie, aj v nepriaznivom počasí.

Kompletné odenia

Kúpte si na jednom mieste kompletné moto výbavu a oblečte sa doslova od hlavy až po päty. Základom je kvalitný a pohodlná helma, ktorá vám padne ako uliata a zaistí dokonalú bezpečnosť počas jazdy. Vo výbave štýlového motorkárov nesmie chýbať ani pohodlná bunda a nohavice, ktoré zahrejú za každého počasia a umožní pohodlnú jazdu. Nevyhnutnou súčasťou moto oblečenia sú vhodne zvolené topánky, ktoré vám umožnia naplno šliapnuť do pedálov a užiť si bezproblémovú jazdu v akomkoľvek teréne.

Nepremokavé oblečenie do nepriaznivého počasia

Počasie býva často nevyspytateľné, preto sa oplatí zaobstarať si tiež nejaké to moto oblečenie do nepohody. V šatníku motorkárov tak nemali chýbať tzv. "nepromok". V nepriaznivom počasí tak oceníte nepremokavú bundu a nohavice do dažďa, ktorá vás ochráni pred mokrom a prechladnutím. V ponuke ďalej nájdete aj návleky na topánky, ktoré zamedzia tomu, aby sa vám voda dostala do topánok. Nepromok sú tiež vybavené praktickými reflexnými farbami pre zaistenie ešte lepšej viditeľnosti.

Praktické doplnky

Vychutnajte si jazdu naplno. Počas vašich vychádzok na motorke sa vám môžu hodiť najrôznejšie praktické doplnky, ktoré ako motorkári určite oceníte. Pre chladnejšie dni to sú praktické nákrčníky, šatky, kukly a termo oblečenie, ktoré vás zahreje a vy tak budete môcť na motorku vyraziť za horšieho počasia. A do dažďa sa vám bude hodiť aj impregnačný sprej pre ochranu vášho oblečenia pred dažďom.